CMF

CMF jest prężnie rozwijającą się firmą, działającą w branży usług finansowych.

Firma CMF, jako samodzielna jednostka organizacyjna, wyodrębniła się pod koniec 2004r. Od tego czasu współpracę z nami podjęło ponad 3 000 osób. Nasi agenci działają jako indywidualni przedstawiciele regionalni lub pracują w ramach niemal 50 oddziałów terenowych, dzięki czemu nasz zespół jest dostępny dla klientów z obszaru całej Polski. 

 

Współpracujemy z wiodącymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, bankami i innymi instytucjami finansowo-inwestycyjnymi. Proponowana przez nas oferta opiera się na najwyższej jakości i najkorzystniejszych na rynku warunkach cenowych. Staramy się ponadto na bieżąco poszerzać szereg produktów, by jeszcze efektywniej wychodzić na przeciw potrzebom klienta.

Oferujemy ubezpieczenia takich Towarzystw jak:

Naszym klientom oferujemy bogatą ofertę programów inwestycyjnych i emerytalnych. Wieloletnie doświadczenie zdobyte na rynku finansowym, jak również marki znanych na całym świecie Towarzystw Ubezpieczeniowych, gwaratnują profesjonalizm i zadowolenie klienta od chwili podpisania wniosku, poprzez spolisowanie, aż do końca trwania zakupionego programu inwestycyjnego.
 
Nasza oferta skierowana jest także do Klientów poszukujących najlepszej na rynku oferty kredytu. Dlatego w wśród naszych propozycji znajdują się produkty bankowe najlepszych i najwięszych banków w Polsce.
 
Pracodawcom i pracownikom, poszukującym atrakcyjnego ubezpieczenia grupowego w przystępnej cenie oferujemy najkorzystniejsze na rynku ubezpieczenia grupowe. Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie współpracujące z naszą firmą gwarantują, że na pierwszym miejscu stawiane jest zadowolenie klienta.
 
Nasza dotychczasowa działalność dowiodła, że tylko oferując klientowi kompleksową obsługę możemy w pełni zabezpieczyć jego interesy finansowe. 
Kontakt

Współpraca