Rodzaje ubezpieczeń na życie

zadbaj o swoje życie i zdrowie

Pakietowe ubezpieczenia na życie (otwarta grupa)

Ubezpieczenie na życie gwarantujące wsparcie finansowe w wielu życiowych sytuacjach, takich jak śmierć, wypadek czy choroba, ale również narodziny dziecka. Dodatkowa ochrona gdy Tobie lub Twoim bliskim zdarzy się pobyt w szpitalu, operacja, trwały uszczerbek na zdrowiu, choroba nowotworowa, powikłania po operacji, urodzenie się dziecka i inne trudne sytuacje.

Indywidualne umowy na Życie

Ubezpieczenie życia i zdrowia z pełnym zabezpieczeniem finansowym dla Ciebie i Twoich bliskich. Zapewnia bardzo wysokie wypłaty w przypadku śmierci, wypadku czy choroby. Wsparcie finansowe w wielu nieprzewidzianych sytuacjach związanych z życiem i zdrowiem – Twoim lub Twoich bliskich. Polisę dostosujemy do Twoich indywidualnych oczekiwań.

Leczenia za granicą

Ubezpieczenie zapewnia organizację i pokrycie kosztów leczenia nowotworów i innych zdefiniowanych poważnych stanów chorobowych w renomowanych klinikach za granicą nawet do kwoty 2 000 000 € w całym życiu Ubezpieczonego. Ubezpieczenie gwarantujące Ubezpieczonemu ochronę zdrowia na światowym poziomie.

Ubezpieczenie posagowe

Ubezpieczenie posagowe zapewni dziecku bezpieczną przyszłość i spokojną codzienność. Dzięki regularnym wpłatom otrzyma kapitał na start w dorosłość, który może przeznaczyć na dowolny cel, np. wkład w nowe mieszkanie czy opłacenie studiów.

Ubezpieczenie nowotworowe

Produkt ochronny, skierowany do osób zainteresowanych przede wszystkim ochroną zdrowia. Ubezpieczenie stanowi kompleksową ochronę w przypadku zachorowania na nowotwór.

Współpraca